1. МФЛ – Резултати и стрелци од 4. коло

Резултати и стрелци – 1. МФЛ, 4. коло

Шкендија – Борец 1-1
34′ Бруно Дита – 19′ Марио Станковски

Силекс – Ренова 3-1
42′ 58′ Пепи Ѓорѓиев, 45′ Денис Ристов – 8′ Емран Рамадани

Работнички – Вардар 1-1
76′ Лука Станковски – 59′ Дарко Мицевски

Македонија ЃП – Беласица 2-1
3′ Сефер Емини, 36′ Боби Божиновски – 7′ Антонио Каланоски

Академија Пандев – Струга 1-0
85′ Марио Крстовски

Шкупи – Пелистер 1-0
88′ Дарбо Дембо

Табела:
1. Силекс 10
2. Шкупи 10
3. Шкендија 8
4. Македонија ЃП 6
5. Работнички 5
6. Ренова 5
7. Пелистер 5
8. Борец 5
9. Струга 4
10. Вардар 4
11. Академија Пандев 3
12. Беласица 0