1. МФЛ, 3. коло – резултати и стрелци

Резултати и стрелци – 1. лига, 3. коло

РЕНОВА – АКАДЕМИЈА ПАНДЕВ 2-0
(4′ Ремзифаик Селмани, 90+3′ Ален Јашароски)
МАКЕДОНИЈА ЃП – ШКЕНДИЈА 0-1
(86′ пен. Бесарт Ибраими)
ВАРДАР – СИЛЕКС 0-4
(3′ Срѓан Драшковиќ, 52′ Иван Ивановски, 64′ Пепи Ѓорѓиев, 88′ Бојан Спиркоски)
ПЕЛИСТЕР – РАБОТНИЧКИ 0-0
БЕЛАСИЦА – ШКУПИ 1927 0-2
(89′ пен. 90+2′ Дарбо Дембо)
СТРУГА ТЉ – БОРЕЦ 1919 1-0
(81′ Александар Ристевски)

табела:
1. Силекс 7 (12-2), 2. Шкупи 1927 7 (7-3), 3. Шкендија 7 (5-2), 4. Ренова 5 (3-1), 5. Пелистер 5 (3-2),
6. Работнички 4 (3-2), 7. Борец 1919 4 (2-2), 8. Струга ТЉ 4 (1-2), 9. Македонија ЃП 3 (3-5), 10. Вардар 3 (1-5), 11. Академија Пандев 0 (0-4), 12. Беласица 0 (0-10)